×

Poznaj korzyści energooszczędnych domów modułowych.

Nowoczesne domy prefabrykowane z drewna to rozwiązanie, które święci triumfy na całym świecie. Dzieje się tak dlatego, że takie budynki nie tylko w niczym nie ustępują tradycyjnie budowanym domom, ale w wielu aspektach zdecydowanie je przewyższają. Są trwałe, energooszczędne, bezpieczne i komfortowe dla domowników, a do tego niezwykle estetyczne i perfekcyjnie wykonane.

1

GWARANCJA CENY

Krótki czas budowy w technologii modułowej pozwala na gwarancję niezmienności ceny w trakcie realizacji całego procesu budowy domu, czyli od podpisania umowy na roboty budowlane do jej zakończenia. Wybierając dom prefabrykowany z naszej oferty nie muszą się więc Państwo martwić się galopującymi cenami materiałów budowlanych czy coraz większymi wymaganiami finansowymi ekip budowlanych.

2

MINIMUM FORMALNOŚCI

Decydując się na dom prefabrykowany z naszej oferty otrzymują Państwo nie tylko idealne miejsce do zamieszkania, ale także wsparcie we wszystkich sprawach organizacyjnych, związanych z zakupem działki, analizą lokalnego planu zagospodarowania terenu i dostępnością mediów. Oznacza to dla Was maksimum korzyści i zero formalności.

3

WYJĄTKOWA ESTETYKA

Domy prefabrykowane wyróżniają się najwyższą starannością wykonania i idealnym odwzorowaniem projektu budowlanego – bez względu na jego wielkość czy poziom skomplikowania. Decydując się na dom modułowy mogą Państwo skorzystać z gotowych propozycji, stworzyć od podstaw, dostosować do technologii prefabrykowanej dowolny, gotowy projekt lub też opracować własny, indywidualny koncept.

4

ŁATWOŚĆ PRZEBUDOWY

Lekka, drewniana konstrukcja domu prefabrykowanego pozwala na łatwe i szybkie wprowadzenie w nim różnego rodzaju modyfikacji i zmian. Przebudowa, remont, rozbudowa o dodatkowe pomieszczenia czy wymiana instalacji nie stanowią żadnego problemu, dlatego też każdy dom szkieletowy mogą Państwo na bieżąco dostosowywać do potrzeb swoich i swojej rodziny.

5

MOŻLIWOŚĆ BUDOWY DOMU W ZIMIE

Klimat w naszym kraju bywa kapryśny, a mróz i niskie temperatury od późnej jesieni do wczesnej wiosny bardzo często blokują budowę domów murowanych. W przypadku domów prefabrykowanych nie ma takich ograniczeń, bo cała konstrukcja (poza fundamentem) powstaje w pomieszczeniach zamkniętych i wymaga tylko kilku dni na złożenie w miejscu docelowym. Prace mogą więc być prowadzone nawet w zimie.

6

MAŁY CIĘŻAR DOMU

Energooszczędne domy prefabrykowane oparte są na lekkiej, drewnianej konstrukcji, dzięki czemu ich ciężar jest zdecydowanie niższy niż w przypadku budynków murowanych. Tym samym bez strat na stabilności mogą one powstawać na fundamentach o mniejszych wymiarach, co oznacza znaczne oszczędności finansowe dla inwestora.

7

MAŁA GRUBOŚĆ ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH

Wypełnienie konstrukcji drewnianej izolacją cieplną ogranicza grubość ścian zewnętrznych, pozwalając powiększyć powierzchnię użytkową budynku nawet o około 10%. Dzięki temu domy prefabrykowane kryją w sobie więcej przestrzeni do pracy i mieszkania niż budynki murowane o podobnej wielkości.

8

SUCHA TECHNOLOGIA

Cała, drewniana konstrukcja budynku powstaje w hali produkcyjnej, a na miejscu składana jest niczym klocki, przy wykorzystaniu gwoździ i metalowych łączników. Dzięki temu wyeliminowane zostały przerwy technologiczne na wiązanie betonu czy schnięcie zapraw, kładzionych na mokro i dom może powstać w błyskawicznym tempie. I to bez żadnych strat na jakości czy stabilności konstrukcji.

9

DOBRA OCHRONA CIEPLNA

Domy prefabrykowane – wbrew stereotypowej opinii – zapewniają doskonały komfort cieplny przez cały rok. Wszystko za sprawą ocieplenia konstrukcji dachu i ścian zewnętrznych na całej ich grubości. Dobra izolacja termiczna sprawia też, że nasze domy zaliczane są do energooszczędnych. Zapotrzebowanie energetyczne budynku to od 15 kWh/m2/rok do 40 kWh/m2/rok, więc koszt ich eksploatacji jest niższy niż obiektów murowanych.

10

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Domy prefabrykowane od początku do końca budowane są przez jednego wykonawcę w bardzo krótkim czasie, a poszczególne moduły wykonywane są z najwyższą precyzją i zachowaniem wszystkich wymiarów z projektu. Nie ma więc mowy o jakichkolwiek błędach, pomyłkach i niesolidnych ekipach budowlanych. Wymarzonym, energooszczędnym domem prefabrykowanym mogą Państwo cieszyć się już w 3 miesiące od podpisania umowy

11

KRÓTKI CZAS BUDOWY

Wymarzony dom gotowy nawet w 3 miesiące! Chociaż brzmi to nieprawdopodobnie to system wysoko zaawansowanej prefabrykacji znacznie skraca czas budowy, a także uniezależnia postępy prac od warunków atmosferycznych. Większość elementów powstaje w hali produkcyjnej, a czas potrzebny do ich uprzednio przygotowanej płycie fundamentowej to zaledwie 3-4 dni.

12

ZDROWY DOM

Oferowane przez nas energooszczędne domy prefabrykowane wykonane są w większości z naturalnego drewna, uznawanego za jeden z najbardziej przyjaznych człowiekowi surowców. Dzięki temu w budynku panuje przyjazny i korzystny dla zdrowia mikroklimat, bezpieczny nawet dla alergików, astmatyków i osób szczególnie wrażliwych.